اشتراک دیجیتال

انتشار هر نشریه مستقل با چالش‌های زیادی همراه است . تدوام انتشار نشریات وابسته به فروش و اشتراک می باشد . مجله طبل نیز به عنوان یک نشریه مستقل برای انتشار مستمر خود نیاز به حمایت خوانندگان دارد ، این حمایت در قالب فروش تک نسخه چاپی و پی‌دی‌اف و همچنین اشتراک نسخه چاپی و دیجیتال قابل انجام است .

در باره اشتراک دیجیتال بدانید!
دسترسی به متن مقالات و استفاده از برخی خدمات این سایت مستلزم پرداخت حق اشتراک سالانه است.
با پرداخت حق اشتراک امکان استفاده از خدمات ویژه مشترکان برای استفاده شما فعال خواهد شد و به تمامی شماره‌های منتشر شده مجله در وب سایت دسترسی‌خواهید داشت.
دوره بهره‌مندی مشترکان از خدمات به اندازه تعداد روزهای اشتراک است .
متن مقالات تنها برای مطالعه مشترکان سایت است و هیچگونه مجوزی برای عرضه انتفاعی و غیرانتفاعی آن در سایر رسانه‌های چاپی و دیجیتال به مشترک نمی‌دهد.
در صورتی که نیاز به اشتراک ویژه ، دریافت نسخه pdf مجله و حق امتیاز نشر مطالب را دارید با ما تماس بگیرید.
اگر خارج از ایران هستید برای پرداخت هزینه اشتراک سالیانه با کارت‌های اعتباری بین‌المللی و PayPal تماس بگیرید
شرایط خدمات
خواهشمندیم قبل از پرداخت هزینه اشتراک شرایط زیر را مطالعه نمایید:
حق اشتراک دریافتی از مشترکان هزینه دسترسی به خدمات مجله طبل است و بهای مقاله دانلود شده نیست. دانلود مقالات از این سایت هیچگونه حق مالکیتی برای مشترک ایجاد نمی‌کند و مجوزی برای بازنشر آن در سایر رسانه‌ها، سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای کتابخانه دیجیتال، مدیریت محتوا و هرگونه ابزار اطلاع‌رسانی به وی نمی‌دهد.
دسترسی به وب سایت در طول دوره اشتراک با مجدودیت آی‌پی روبرو خواهد بود و مشترک امکان اتصال همزمان از چند نقطه را نخواهد داشت.
در صورت نیاز لینک کوتاه مطلب که هیچگاه تغییر نمی‌کند را با سایرین به اشتراک بگذارید.
ارجاع به مقالات و یا ذکر بخشی از آن‌ها در متن مقاله، پایان نامه و … مستلزم رعایت قوانین حقوق مولف، ضوابط نشریه و ذکر کامل و دقیق اطلاعات نویسنده و منبع انتشار مطلب است.
اشتراک ۱ ماههاشتراک ۳ ماههاشتراک ۶ ماههاشتراک ۱ ساله
۱۵۰۰۰۰ تومان۳۰۰۰۰۰تومان۴۵۰۰۰۰ تومان۵۵۰۰۰۰تومان